ZA NEJLEPŠÍCH PODMÍNEK

OCENÍME / ODKOUPÍME

mince, bankovky, medaile, zlaté a stříbrné slitky (cihličky), řády a vyznamenání i celé sbírky.

tel. +420 608 840 116

email: mincelipka@gmail.com

Vážení zákazníci, naše prodejna Vám umožňujeme odkoupení a ocenění Vašich mincí, bankovek, medailí, zlatých a stříbrných slitků (cihliček), řádů a vyznamenání dle aktuálních cen.

Jaké jsou výhody ocenění a odkoupení u nás ?

- Osobní a dikrétní přístup

- Bohaté zkušenosti

- Ocenění dle aktuálních cen

- Mnoho spokojených zákazníků a kladných referencí

- Okamžitá platba v hotovosti

Nepravidelně cestujeme po celé ČR (PrahaBrno ,Pardubice, Olomouc, Ostrava, Brno, Bratislava atd.)

 

Jaké možnosti odkoupení nabízíme:

1. Odkoupení / Ocenění na prodejně v Hradci Králové:

Je to velice snadné, v případě že jste z Hradce Králové nebo okolí dostavte se do kamenné prodejny (Mince Lipka, Gočárova třída 504, Hradec Králové 50002) - pouhých 30 metrů od nákupního centa Au park, pouhých 200 metrů od hlavního vlakového nádraží a pouhých 400 metrů od autobusového nádraží.

2. Odkoupení / Ocenění na dálku:

Je to velice snadné, v případě že je pro Vás Hradce Králové příliš vzdálen, je možné nechat Vaše zboží odeslat českou poštou na naší adresu: Mince Lipka, Gočárova třída 504, Hradec Králové 50002

Jak to probíhá:

a) KONTAKTOVÁNÍ

- nejprve nás kontaktujete buď na e-mail mincelipka@gmail.com nebo na telefon +420 608 840 116 aby jsme posoudili Vaše zboží na dálku. V případě že bude pro nás zajímavé, budeme Vás kontaktovat.

b) ODESĹANÍ

- v případě že pro Vás i pro nás bude zboží zajimavé, odešlete vše českou poštou na naší adresu: Mince Lipka, Gočárova třída 504, Hradec Králové 50002 jako cenné psaní. Hned jak zboží dorazí budem Vás o převzetí informovat.

c) NACENĚNÍ A VYPLACENÍ

- zboží prověříme, naceníme a navrhneme Vám odkupní cenu. V případě že budete souhlasit, zašleme Vám předvyplňenou kupní smlouvu kterou podepíšete, odešlete nám zpět a vyberete si formu úhrady (na účet, vyplacení hotovosti českou poštou atd.)

V případě dohody, hradíme Vaše náklady na poštovné a balné